Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. Caritas Polska Caritas diecezjalne Wpłaty online Nasi darczyńcy

Wpłaty za pomocą kart kredytowych i przelewów z konta osobistego

Szanowni Ofiarodawcy,

Caritas Polska dzięki Państwa uprzejmości i hojności może pomagać najbardziej potrzebującym.

Dzięki Państwa wpłatom realizujemy wiele projektów: dla ubogich, bezdomnych i niepełnosprawnych w Polsce, dla Polaków na Wschodzie, rolnikom dotkniętym klęską suszy, poszkodowanym w wyniku kataklizmów i wojen, dla dzieci, etc.

Umowa zawarta z eCard S.A. pozwoliła naszej instytucji na pozyskiwanie środków pieniężnych przy wykorzystaniu internetu.

Od 31 maja 2006 r. działania Caritas Polskiej można wesprzeć za pomocą:
- kart kredytowych VISA i MasterCard
- usługi "mTransfer" (mBank)
- usługi "Płacę z Inteligo" (PKO BP SA)
- usługi "MultiTransfer" (MultiBank)
- usługi "Przelew 24h" (Bank Zachodni WBK S.A.)
- usługi "Płać z Nordea" (Nordea)
- usługi "Przelew z Bank BPH" (Bank BPH)
- usługi "Płacę z PKO Inteligo" (PKO BP SA)

UWAGA! Prowizja firmy eCard zawiera się w kwocie transakcji. Konto wpłacającego zostaje obciążone tylko podaną kwotą.

Naciśnięcie przycisku "Dalej" umożliwia dokonanie transakcji, bezpiecznej dla Ofiarodawcy.

Nasz system umożliwia taki sposób prowadzenia autoryzacji, w którym pracownicy Caritas Polskiej nie mają dostępu do przesyłanych numerów kart płatniczych Klientów. Znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje.

Nie zachodzi więc konieczność przechowywania danych dotyczących kart płatniczych w bazach Caritas Polskiej ani na żadnych serwerach internetowych. Pozwala to łatwiej i lepiej je chronić.

Dane identyfikacyjne właściciela karty i wpłaty

Imię:
Nazwisko:
Adres:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Kraj:
Adres e-mail:
Kwota:
Przeznaczenie wpłaty: Błąd w zapytaniu SQL: Access denied for user 'admin57633_02'@'94.152.128.33' (using password: YES)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Caritas Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Skwer Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 9 w celu realizacji operacji związanych z wpłatami online. Dane składam dobrowolnie.

© Copyright 2006 Fundacja "Pro Caritate" | Projekt graficzny: kwadrans.com | Caritas Europa | Caritas Internationalis | Online: 3